Należą do nich zarówno imprezy integracyjne, wigilie firmowe, jak i bankiety oraz eventy. Co wyróżnia naszą restaurację na tle innych?

  • doskonała lokalizacja
  • posiłki przygotowywane ze świeżych składników najwyższej jakości,
  • wieloletnie doświadczenie potwierdzone referencjami Klientów,
  • miły i profesjonalny personel,
  • różnorodność sal restauracyjnych w hotelu Ibis Styles Kraków East oraz dawnej Restauracji Santorini
  • organizacja imprez krok po kroku,

Organizacja spotkań firmowych, służbowych, biznesowych i integracyjnych dla firm to dla nas chleb powszedni, dlatego też wybierają nas firmy, dla których najważniejszy jest dobry smak, wspaniała atmosfera i wysoka jakość usług.

Aranżacją imprez firmowych w Krakowie zajmuje się wiele restauracji. Czym powinien cechować się lokal świadczący tego typu usługi? Jest wiele wymagań, które właściciele firm stawiają przed restauracją, w której zorganizują spotkanie firmowe, biznesowe czy integracyjne. Należą do nich z pewnością opinie i lokalizacja. Ponad 20 letnie doświadczenie naszego personelu z legendarnej Restauracji Santorini oraz topowych restauracji Starego Miasta, powracający klienci, którzy mieli u nas chrzest, komunie, a następnie wesele. Ogromnym atutem naszego lokalu jest jego położenie – dojazd do nas z jakiejkolwiek części miasta nie jest skomplikowany, a odpowiednio bezpłatny parking oraz brak strefy płatnego parkowania gwarantuje, że każdy z naszych Gości bez przeszkód znajdzie miejsce postojowe niezależnie czy jest to impreza firmowa czy integracyjna.