Wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Nowej Hucie

Wyjątkowa atmosfera, ogromne doświadczenie personelu oraz niesamowita lokalizacja sprawiają, że restauracja Bulwarova Food&More to idealne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej w Krakowie.  Z naszej strony gwarantujemy, że wszystkim zaproszonym gościom przyjęcie zapadnie na długo w pamięci. Oferujemy wysoką jakość obsługi, przepyszne dania i niesamowitą oprawę wieczoru. W Bulwarova Food&More dajemy możliwość zorganizowania każdego rodzinnego przyjęcia. Niezależnie od tego, czy to niewielki chrzest, komunia na kilkadziesiąt osób, kameralne urodziny lub wesele.

Przestrzeń w Bulwarova Food&More daje możliwość zorganizowania mniejszej, jak i większej imprezy okolicznościowej. W budynku dawnej Restauracji Santorini bez problemu w środku sali na jednej kondygnacji zasiądzie i będzie się bawić 140 osób. Sale w Hotelu Ibis Styles Kraków East to przestrzeń dla co najmniej 50 osób na poziomie 0 oraz salach na poziomie -1 nawiązujących nazwami do Nowohuckich osiedli – w zależności od ustawienia: Stalowa – 50 os., Teatralna 40, Handlowa 24 os. Po połączeniu sal łącznie może bawić około 100 osób. Wkrótce dla gości hotelowych i restauracyjnych otworzymy drugi bar. W Bulwarova Food&More oferujemy aranżację nawiązującą do Tajemniczego Ogrodu Franca Hodgsona Burnett’a, jak i menu odpowiadające na potrzeby wszystkich zaproszonych gości. Proponujemy dogodne ustawienie stołów oraz pomoc w organizacji całej oprawy imprezy, w tym pomagając wyznaczyć miejsce dla DJ’a, Pani skrzypaczki, saxofonu i innych atrakcji wieczoru. Gwarantujemy obsługę kelnerską na najwyższym poziomie, która będzie służyć pomocą przez cały czas trwania przyjęcia.

Menu dostępne na imprezy okolicznościowe komponowane jest sezonowo, a my dajemy możliwość jego niewielkiej modyfikacji po uzgodnieniu tego z Szefem Kuchni. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Obsługa Bulwarova Food&More zawsze służy pomocą i dobrą radą w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Gwarantujemy, że nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby ten wieczór był niesamowity i pozostał w sercach wszystkich zaproszonych gości na bardzo długo.

Zapytaj o wolny termin